keyboard_arrow_downTürkçe
menu
English

Hava Temizleme Cihazları


Hava Temizleme Cihazları

Firmamız tarafından üretilmekte olan NT 400 Air Purifier; içerisinde bulunan filtreler ve sterilizasyon çemberi sayesinde ortamda bulunan havayı temizler ve iç hava kalitesini artırır.

 

GENEL BİLGİLER

  • NT 400 Air Purifier/Hava Temizleme Cihazı, içerisinde bulunan filtreler ve sterilizasyon çemberi sayesinde ortamda bulunan havayı toz, bakteri, virüs, mikrop, küf, polen, ev akarı, evcil hayvan alerjenleri, koku ve duman gibi zararlı partiküllerden arındırarak iç hava kalitesini artırır.

 

  • Özellikle insan yoğunluğunun çok olduğu hastane, ofis, restoran, otel, yemekhane, kütüphane, spor salonu, kreş, okul, kamu binaları gibi alanlarda sağlıklı ve güvenli hava koşulu yaratmak için etkilidir.

 

  • NT 400 Air Purifier/Hava Temizleme Cihazı içerisinde 5 kademe filtrasyon mevcuttur.

 

  • Kaset şeklinde kaba filtre, NAgNo antimikrobiyal toz kaplı aktif karbon filtre ve V filtre multifiltre grubu yüksek temizleme kapasitesine sahiptir. Multifilte grubu filtreleri kızak sistemi sayesinde kolay değiştirilebilir.

 

  • Fanın ardında EN1822 standardına uygun H14 hepa filtre yer almaktadır. Hepa filtre multifiltre grubundan geçen bakteri, virüs, mikrop, küf gibi partikülleri filtreleme kapasitesine sahiptir.

 

  • Sterilizasyon çemberinin yüzeyleri NAgNo antimikrobiyal ve NTS30 fotokatalitik tozlarla kaplanarak süper oksidasyon sağlanmış olup UV-C lamba ile sterilizasyon bir kat daha arttırılmıştır.

 

 

Hava Temizleme Cihazı

Model

NT400 Air Purifier

Boyut

700x740x1340 (mm)

Debi

400 (m3/h)

Elektriksel Değerler

315 Watt, 220 V, 50 Hz

Filtre Çeşitleri

Hepa filtre (H14)

Aktif Karbon Filtre (G3)

Kaba Filtre (G4)

V Kompakt Filtre (F9)

UV Lamba

254 nm

 

Cihazın CE Sertifikasyonu ve Mikrobiyal Etkinlik Analizleri

NT 400 Air Purifier/Hava Temizleme Cihazı’nın CE sertifikasyon süreci tamamlanmış olup ilgili belgelere ulaşmak için: http://www.nanotech.com.tr/dokumanlar


Cihazın mikrobiyal etkinlik analizleri Microbiota Biyoteknoloji, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi tarafından gerçekleştirilmiş olup ilgili belgelere ulaşmak için: http://www.nanotech.com.tr/dokumanlar